TP LINK TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs
TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs 93,-

TP-LINK TL-SG1210P Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

€93,- €93,00
Nu 2 artikelen nog op voorraad
EAN: 6935364052980
SKU: TL-SG1210P
  • Op werkdagen voor 22 uur besteld? Volgende werkdag geleverd! (24h)
Informatie
TP-LINK TL-SG1210P. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 9. MAC-adrestabel: 4000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x. DC voltage input: 53.5 V. Power over Ethernet (PoE). Ophangsysteem voor aan de muur

Specificaties

Beheerfuncties

Quality of Service (QoS)

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
9
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten
9
Aantal moduleslots SPF
1

Netwerk

Netwerkstandaard
IEEE 802.1p,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x
10G support
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
Auto MDI/MDI-X
Auto-negotiation
MAC-adres zelflerende functie
MAC-adres zelfverouderende functie

Optische vezel

Fiber ethernet cabling technologie
1000BASE-X
Fiber type
Single-mode

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit
20 Gbit/s
MAC-adrestabel
4000 entries
Store-and-forward

Beveiliging

IGMP snooping

Design

Kleur van het product
Grijs
Materiaal behuizing
Metaal
LED-indicatoren
Ja
Ophangsysteem voor aan de muur
Certificering
CE, FCC, RoHS

Prestatie

Fanloos

Energie

Vermogenstoevoer inclusief
DC voltage input
53.5 V
Stroom
1.31 A
Stroomverbruik (typisch)
7,11 W
Vermogensverbruik (max)
78,13 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE)
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten
8
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget
63 W

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 90 procent
Warmtedissipatie
266,42 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte
209 mm
Diepte
126 mm
Hoogte
26 mm

Verpakking

Gebruikershandleiding
Breedte verpakking
315 mm
Diepte verpakking
240 mm
Hoogte verpakking
70 mm