TP LINK TP-LINK TL-SM321B netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP
TP-LINK TL-SM321B netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 23,-

TP-LINK TL-SM321B netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP

€23,- €23,00
Op voorraad
EAN: 6935364030520
SKU: TL-SM321B
  • Op werkdagen voor 22 uur besteld? Volgende werkdag geleverd! (24h)
Informatie
TP-LINK TL-SM321B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 55,4 mm, Diepte: 12,9 mm, Hoogte: 12,9 mm. Breedte verpakking: 122,5 mm, Diepte verpakking: 81,5 mm, Hoogte verpakking: 38,5 mm

Specificaties

Prestatie

SFP transceiver type
Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1250 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Vezelkabel diameters ondersteund
9/125 µm
Maximaal bereik
10000 m
Tx-golflengte (max)
1550 nm
Rx-golflengte (max)
1310 nm
Netwerkstandaard
IEEE 802.3z

Kenmerken

Plug and play
Certificering
FCC, CE

Energie

Ingangsspanning
3.3 V

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 80 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 90 procent

Gewicht en omvang

Breedte
55,4 mm
Diepte
12,9 mm
Hoogte
12,9 mm

Verpakking

Breedte verpakking
122,5 mm
Diepte verpakking
81,5 mm
Hoogte verpakking
38,5 mm
Gewicht verpakking
60 g