Dell DELL 4PY67 netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s SFP28 850 nm
DELL 4PY67 netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s SFP28 850 nm 609,-

DELL 4PY67 netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s SFP28 850 nm

€609,- €609,00
Nu 2 artikelen nog op voorraad
EAN: 5397184377154
SKU: 407-BBYP
  • Op werkdagen voor 22 uur besteld? Volgende werkdag geleverd! (24h)
Informatie
DELL 4PY67. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking S5212F-ON - Dell Networking S5296F-ON - Dell Networking S5248F-ON - Dell...

Specificaties

Prestatie

SFP transceiver type
Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
25000 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP28
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Vezel-optische connector
LC
SFP-zendernorm
ESR
Maximaal bereik
8,5 m
Golflengte
850 nm

Kenmerken

Kleur van het product
Roestvrijstaal
Hot-plug ondersteuning
Merkcompatibiliteit
Dell
Compatibele producten
- Dell Networking S5212F-ON - Dell Networking S5296F-ON - Dell Networking S5248F-ON - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking Z9100 - Dell Networking S5232F-ON - Dell Networking S6100