Netgear Netgear AXM763 netwerk media converter 10000 Mbit/s
Netgear AXM763 netwerk media converter 10000 Mbit/s 373,-

Netgear AXM763 netwerk media converter 10000 Mbit/s

€373,- €373,00
Niet op voorraad
EAN: 606449074857
SKU: AXM763-10000S
  • 1 tot 3 werkdagen.
  • Klantenservice van 09:00 to 17:00
Informatie
Netgear AXM763. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: 10GE SFP+

- 10 Gigabit Ethernet LRM “long reach multimode” fiber connectivity (802.3aq standard)
- LC duplex connector
- Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS
- Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter Module AX743
- Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m distances with legacy 62.5/125μm OM1 multimode fiber cables
- Drives 10 Gigabit Ethernet up to 260 m distances with 50/125μm laser-optimized OM3 multimode fiber cables

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)
10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie
Bedraad

Overige specificaties

Interface
10GE SFP+